Przewody Hybrydowe – innowacyjny pomiar i sterowanie
Przewody Hybrydowe – innowacyjny pomiar i sterowanie

Przewody Hybrydowe innowacyjny pomiar i sterowanie

Przewody hybrydowe (termoelektryczne i sterujące) przeznaczone są do łączenia urządzeń pomiarowych z czujnikami termoelektrycznymi (termoparami) oraz zasilania.

Gwarantują precyzję i bezpieczeństwo pomiaru, a zawarty w tej konstrukcji przewód sterowniczy znajduje zastosowanie w systemach sterowania, zabezpieczeń, sterowania i zasilania elektrycznego.

Przewody hybrydowe zostały zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu jak najmniejszej przestrzeni oraz zminimalizowaniu czasu instalacji. Ich zastosowanie pozwala na ergonomiczne wykorzystanie miejsca co usprawnia przyszłe akcje serwisowe oraz precyzyjną kontrolę temperatury.

 

Przewody hybrydowe Eltron – Kabel Sp. z o.o.

Specjalna konstrukcja przewodu 4/4 pozwoliła na uzyskanie wysokiej elastyczności i wytrzymałości mechanicznej. Przewody te nadają się do połączeń stałych i ruchomych. Zaletą jest to, że jesteśmy w stanie wykonać dwa rodzaje kabli w jednym, co umożliwia znacznie łatwiejszy montaż kabla na liniach produkcyjnych i/lub maszynach.

Kabel hybrydowy z łatwością zachowuje właściwości dwóch oddzielnych kabli. Dzięki ekranowi miedzianemu cynowanemu przeciwzakłóceniowemu uzyskujemy dobrą separację pomiędzy częścią sterującą a termoelektryczną kabla.

 

Zapraszamy do kontaktu!